logo

Links

Sociale media
Facebook: https://www.facebook.com/CelineDeCaluweFotografie
Instagram: https://www.instagram.com/celinedecaluwe
Flickr: www.flickr.com/photos/celinedecaluwe
Google+: https://plus.google.com/+DeCaluweCélineLier

Klanten
Zimmer Biomet: www.zimmerbiomet.com
Gero Wonen: www.gerowonen.be
P-Agency Models: www.personal-agency.com
Advocatenkantoor Leneu: www.leneu-advocaten.be
Opel E Hens: www.hens.be
Ufinity: www.ufinity.be
Ziva @ Cronos Group: www.zivaconsultancy.be
NIKE: www.nike.com
KIPLING: www.kipling.com
Center Parks: www.centerparks.be
De Huisleverancier: www.dehuisleverancier.be
Dreamland: www.dreamland.be
Just Cooking: www.justcooking.be
Model’s Office: www.modelsoffice.be
Schawk!: www.schawk.com
Underground solutions nv: www.dekabo.be
Meerdere vastgoedkantoren.be: www.meerderevastgoedkantoren.be
Network Model Agency: www.networkmodelagency.be
Zakenkantoor anthonis nv: www.anthonisnv.be
DG Retail: www.dg-retail.be
Grematex Kledingketen: www.grematex.be
Gitti NV:www.gitti.be
Aroma: www.aroma.be
Trans-Continental Logistics: www.tcl.be
I-facto: www.ifacto.be
Forum Advocaten: www.forumadvocaten.be
Wils Peeters: www.wils-peeters.be
Portrait Studios: www.portraitstudios.be
Restaurant Pampas: www.pampas.be
Mie Katoen: www.miekatoen.be
Verzekeringen Henderickx: www.verzekeringenhenderickx.be
La Leche league: www.lalecheleague.be
Bizcon Antwerpen: www.bizcon.be
JCI: www.jcivlaanderen.info
Waterland: www.waterland.nu
Verdickten Verdickt: www.verdicktenverdickt.be
Bart Coenen: www.bartcoenen.be
Model’s Office: www.modelsoffice.be
Banana Moon Webshop: www.bananamoonwebshop.be
Junta Polymers: www.junta-polymers.com

Make-up & Haarstylisten
Birgit Miechielssens: birgitmiechielssens.com
Visagie Dorot: www.visagiedorot.be
Chabelle: www.chabelle.be
Sabine Peeters: www.sabinepeeters.com
Face Me Up: www.face-me-up.be
Barbara Poedts: www.barbarapoedts.be
Sandrine Coutelier: www.sandrinecoutelier.com
Ferroliscious: www.ferroliscious.be
Nathalie Op de Beeck

Publicaties
P-Agency
Ufinity Event 2017
Najaarscatalogus Gero Wonen 2017
Lens Op De Mens 2017
L’été des Portraits Bourbon-Lancy 2016
tgroen kwartier (PDF)
A+ magazine 220 (PDF)
Night of the Proms (HTML)

Switch to mobile version